• Havarijné opravy – únik vody – prasknuté potrubie, upchatá kanalizácia, problém s vodou

    0949 747 775

Havarijné opravy vodoinštalácií – Upchaté potrubie alebo kanalizácia?

Od havarijnej opravy vody až po núdzové čistenie upchatej kanalizácie, náš tím technikov je Vám k dispozícii a pomôže Vám odstrániť stres a frustráciu spojenú s komplikáciami s vašimi inštaláciami. Ak však problém ihneď neriešite, inštalatérske problémy sa len zhoršujú a v budúcnosti Vás vyjdú drahšie!

Máte problémy? My máme riešenia. V prípade mimoriadnej udalosti neváhajte požiadať našich odborníkov na inštalatérske práce s licenciou. Po vykonaní havarijnej opravy naši autorizovaní odborníci na inštalatérske práce môžu vykonať inšpekciu kľúčových komponentov vášho inštalačného systému, aby sa ubezpečili, že beží hladko a efektívne. Môžeme vám pomôcť posúdiť stav vášho inštalačného systému a zabezpečiť pravidelnú údržbu, aby sa zabezpečilo, že podobná udalosť sa v budúcnosti nestane.

Zastihol vás nečakaný problém s kanalizáciou alebo vodoinštaláciou? Aké sú Vaše možnosti?

Prasknuté potrubie alebo prasknutá kanalizácia sú vážnym problémom, ktorý môže viesť k poškodeniu majetku, zápachu, znečisteniu pôdy a podzemnej vody, ako aj šíreniu chorôb. Príčiny prasknutých rúr zahŕňajú vniknutie koreňov, podzemné pohyby a koróziu a opotrebovanie v prípade kovových rúrok.

Medzi bežné znaky prasknutých potrubí patrí nepríjemný zápach, bublajúce zvuky, upchávky alebo lokalizované mokré škvrny. Znaky prasknutých potrubí nie sú pre majiteľov nehnuteľností vždy zrejmé a niekedy môže byť stav potvrdený len odbornou prehliadkou kvalifikovaného inštalatéra alebo vodoinštalatéra, preto ak spozorujete niektorý z vyššie uvedených znakov, nezabudnite kontaktovať našu firmu a našich profesionálnych inštalatérov, aby sme problém vyriešili skôr, než nastanú väčšie komplikácie.

Nepredvídaný únik vody vo vašej nehnuteľnosti?

Najčastejšími poistnými udalosťami v bytoch a domoch sú škody spôsobené únikom vody. Prasknuté potrubie môžeme vidieť v bežných domácnostiach na kúrení alebo na obyčajnej rúrke vodovodu. Poškodené potrubie vedie samozrejme k zatečeniu vody do konštrukcie domu, čo značí veľké problémy, ktoré s týmto následne súvisia. Samozrejme k tomu musíme pripočítať tiež veľkú finančnú stratu. Problémom však je, že častokrát vôbec nemusíte vedieť, že vám niekde uniká voda a môže Vás to stáť veľa peňazí. Ako rýchlo a efektívne zamedziť takémuto problému?

V prípade potreby vám vieme zabezpečiť presné zameranie zlyhania vodovodu v teréne alebo v objektoch. Detektor pre vyhľadanie úniku vody z potrubia umožní lokalizáciu závady, a preto nie je nutné kvôli prasknutému rozvodu rozkopať celú podlahu štýlom pokus – omyl. Ľahko určíme miesto úniku vody v domových i komerčných rozvodoch. Nezáleží na tom, pod akým povrchom sa vedenie nachádza. Úniky nájdeme rovnako ľahko ako pod betónom, asfaltom, dlaždicami alebo v stenách, tak aj pod nespevneným povrchom, ako sú trávniky a štrkové cesty.

error: Kopírovanie textu je zakázané!