• Vodoinštalatér – Vodár – inštalácie a opravy v bytoch a domoch – prasknuté alebo neodtekajúce potrubie

    0949 747 775

Vodár – Inštalatér Bratislava, Pezinok, Malacky, Stupava, Senec, Modra, Budmerice, Trnava, Rovinka

Potrbujete vodára? – Bratislava je veľkomesto popretkávané sieťou vodovodných a kanalizačných systémov, ktoré privádzajú a odvádzajú vodu z množstva objektov, či už priemyselných, verejných alebo súkromných, preto je tu veľká pravdepodobnosť vzniku poruchy. Naši vodoinštalatéri sú k dispozícii ak Vás zastihne únik vody, upchatie kanalizácie, potrebujete vykonať drobné vodoinštalačné práce alebo máte akýkoľvek iný problém s vašou inštaláciou, neváhajte nás kontaktovať!

Naši inštalatéri sa zameriavajú na opravy a montáže vodovodných a kanalizačných potrubí. Počítajte s nami, aby sme sa stali vašimi odborníkmi na inštalatérske a kanalizačné zariadenia v Bratislave a okolí.

Oprava WC

Najčastejším problémom v oblasti sanity sú bežné problémy s toaletou. Je pravdepodobné, že týmto problémom veľmi nevenujete pozornosť, kým sa niečo nestane. Môže dôjsť k upchatiu toalety alebo k jej pretekaniu. Avšak bez ohľadu na problém môžeme vykonať opravu WC alebo ho nahradiť a nainštalovať nové WC.

Naša firma Vám zabezpečí kompletný servis v oblasti opravy alebo výmeny WC. Či už potrebujete len vymeniť vypúšťací ventil alebo napúšťací mechanizmus, alebo potrebujete vymeniť staré WC za nové, naši odborníci vám pomôžu a dokonca Vám i poradia aj pri výbere novej toalety, ktorá bude spĺňať vaše požiadavky a nároky. Opravu WC vieme vykonať na takmer všetkých značkách sanity.

Úniky vody

Úniky vody z potrubia, inštalačných armatúr alebo batérií sú stratou cennej suroviny – vody, kedy vzniká priama škoda Vám, našim zákazníkom. Bez včasnej detekcie úniku a opravy netesností môžu pretrvávajúce úniky vody spôsobiť značné škody.

Naša firma sa tiež špecializuje na detekciu úniku vody a opravy úniku vody. Náš tím má všetky zariadenia na detekciu únikov vody, ktoré sú potrebné na presné a včasné vyhľadávanie všetkých netesností, ktoré môžu spôsobovať plesne a vlhnutie stien.

Náš vodár Vám pomôže nájsť a diagnostikovať zdroj úniku vody a samozrejme poradiť majiteľom nehnuteľností ako im predísť a čo si všímať.

Prečo inštalovať nové stupačky?

V bytových domoch s viacerými byty je rozvod vodovodu spolu s kanalizáciou vedený vertikálne od suterénu až po najvyššie poschodie. Tomuto rozvodu sa hovorí ľubovoľne stupačka. Stupačky vodovodu môžu byť u starších rozvodov vyrobené zo zdravotne závadných olovených rúrok alebo z oceľových rúr, ktoré sú vystavené korózii. Ideálnym materiálom súčasnosti je polypropylén triedy C, teda plastové trubky. Takže to sú dôvody prečo stoupačky meniť.

Ak máte záujem o výmenu vodovodných stúpačiek, najrýchlejšou cestou je kontaktovať nás s Vašou požiadavkou. Prídeme k Vám, prezreme Váš dom od suterénu cez poschodia až po povalu a spracujeme Vám podrobnú cenovú ponuku. Máme za sebou desiatky rekonštrukcií tohto typu v panelových, ale aj v rodinných domoch. Poznáme technickú problematiku takýchto rekonštrukcií a máme kvalifikovaných inštalatérov.

error: Kopírovanie textu je zakázané!